Kombinezon Chemmax 3

Kombinezon Chemmax 3

246,00     200,00  netto

Kombinezon Chemmax 3

Wyjątkowo mocny kombinezon chemoodporny dedykowany dla prac z agresywnymi chemikaliami, działań ratowniczych, sytuacji awaryjnych. Wykonany z miękkiej i elastycznej wielowarstwowej tkanina o wysokiej odporności chemicznej, o gramaturze ok. 170 g/m2.

Kaptur kombinezonu wykonany z trzech elementów z elastycznym uszczelnieniem dopasowujący się do środków ochrony dróg oddechowych, szczelne szwy szyte i klejone taśmą oraz podwójny zamek błyskawiczny z zaklejaną patką gwarantują najwyższy stopień ochrony.

Kategoria: Tag:

Kombinezon Chemmax 3

Dodatkowe informacje

Producent

Jeśli masz wątpliwości lub potrzebujesz pomocy, zapraszamy do rozmowy z naszym handlowcem:

tel. kom.: 601 219 371


Możesz również zadać swoje pytanie przez zamieszczony poniżej formularz kontaktowy.

Zapytanie o produkt

Firma Vega powstała w 1993 roku i od tamtej pory zajmujemy się dostarczaniem części zamiennych do cystern i stacji paliw oraz stacji tankowania LPG, posiadamy pełen asortyment wyposażenia niezbędnego przy przewozie materiałów niebezpiecznych.W naszym sklepie rozumiemy, jak ważne jest zapewnienie sprawnego działania sprzętu. Dlatego oferujemy szeroką gamę części zamiennych, które są kompatybilne ze wszystkimi typami autocystern i stacji tankowania paliw. Nasz przyjazny i kompetentny personel jest zawsze pod ręką, aby pomóc Ci znaleźć odpowiednią część do Twoich potrzeb.

Kupując u nas masz pewność, że otrzymujesz części zamienne najlepszej jakości w konkurencyjnych cenach. Oferujemy również szybką i niezawodną wysyłkę, dzięki czemu możesz jak najszybciej uruchomić swój sprzęt.

Posiadamy niezbędne certyfikaty i pozwolenia, stosujemy normy ISO. Jeśli nie znajdziesz u nas szukanej części, zadzwoń lub napisz do nas! Pomożemy Ci znaleźć właściwe rozwiązanie!

TOP

X