Nasada 90 W STORZ

Nasada 90 W STORZ

60,27     49,00  netto

Nasada 90 W STORZ

STORZ nasada 90 gwint wewnętrzny 3″, wykonane jest z aluminium.

Złącza STORZ posiadają dwa zaczepy umieszczone na obrotowej nasadzie nałożonej na końcówkę do węża. Wykonane są z aluminium w wersji odkuwanej (ciśnienie robocze 16 bar), standardowym uszczelnieniem jest odporna na podciśnienie, przeznaczona dla węży ssawno-tłocznych uszczelka wargowa z białej gumy nitrylowej NBR.

W naszym asortymencie złączy STORZ znajdują się również końcówki do węży, zaślepki, adaptory, złącza obrotowe, redukcje, złączki do budowy adaptorów i redukcji, łączniki do węży, klucze hakowe STORZ, uszczelki do węży tłocznych i uszczelki do węży ssawno-tłocznych.

Brak w magazynie

Nasada 90 W STORZ

STORZ nasada 90 gwint wewnętrzny 3″ to złącza typu STORZ i są złączami zaczepowymi, symetrycznymi, nazywane bywają również złączami strażackimi lub hydrantowymi, przeznaczone głównie do łączenia przewodów elastycznych. Wykorzystywane są głównie w systemach przeciwpożarowych, ale również jako złącza ogólnoprzemysłowe do wody i innych substancji płynnych, oraz do substancji sypkich – w przemyśle spożywczym, chemicznym, budownictwie, rolnictwie.

Ich zaletą jest szybkość łączenia i odporność na warunki pracy – do połączenia pary złączy potrzeba jedynie 1/4 obrotu, do całkowitego zamknięcia złączy używa się kluczy hakowych. Daje to gwarancję szczelności i wytrzymałości dokonanego połączenia. Nadają się do pracy zarówno przy nadciśnieniu jak i do podciśnienia.

DANE TECHNICZNE:

Maksymalne ciśnienie robocze: 16 bar.
Podciśnienie: 1 bar.
Temperatura robocza: -40°C + 110°C.

Dodatkowe informacje

Producent

Jeśli masz wątpliwości lub potrzebujesz pomocy, zapraszamy do rozmowy z naszym handlowcem:

tel. kom.: 601 219 371


Możesz również zadać swoje pytanie przez zamieszczony poniżej formularz kontaktowy.

Zapytanie o produkt

Firma Vega powstała w 1993 roku i od tamtej pory zajmujemy się dostarczaniem części zamiennych do cystern i stacji paliw oraz stacji tankowania LPG, posiadamy pełen asortyment wyposażenia niezbędnego przy przewozie materiałów niebezpiecznych.W naszym sklepie rozumiemy, jak ważne jest zapewnienie sprawnego działania sprzętu. Dlatego oferujemy szeroką gamę części zamiennych, które są kompatybilne ze wszystkimi typami autocystern i stacji tankowania paliw. Nasz przyjazny i kompetentny personel jest zawsze pod ręką, aby pomóc Ci znaleźć odpowiednią część do Twoich potrzeb.

Kupując u nas masz pewność, że otrzymujesz części zamienne najlepszej jakości w konkurencyjnych cenach. Oferujemy również szybką i niezawodną wysyłkę, dzięki czemu możesz jak najszybciej uruchomić swój sprzęt.

Posiadamy niezbędne certyfikaty i pozwolenia, stosujemy normy ISO. Jeśli nie znajdziesz u nas szukanej części, zadzwoń lub napisz do nas! Pomożemy Ci znaleźć właściwe rozwiązanie!

TOP