Pompy

Bazując na naszym doświadczeniu udało nam się zgromadzić szeroki asortyment pomp, których najważniejszą cechą jest najwyższa jakość. Każda pojawiająca się na rynku nowość zostaje przez nas skrupulatnie sprawdzona. Sprzedajemy tylko najlepsze modele urządzeń od cenionych producentów. Oferujemy najlepszy stosunek jakości do ceny.

Oferowane przez nas pompy to przede wszystkim urządzenia o wysokich sprawnościach, które doskonale sprawdzą się nawet w bardzo trudnych warunkach i przy intensywnym użytkowaniu. Dobór najlepszych materiałów oraz precyzyjne wykonanie podczas procesu produkcji pomp, to najlepsza gwarancja ich jakości.

Rodzaje pomp

Nasza oferta jest niezwykle zróżnicowana, przez co każdy kontrahent jest w stanie znaleźć urządzenia, których poszukuje. Warto również zaznaczyć, że nasza oferta obejmuje nie tylko urządzenia służące do pompowania paliw i olejów. Do wytwarzania szczególnie wysokiego ciśnienia stosowane są pompy wielostopniowe i pompy tłokowe. Najbardziej zaawansowane technologicznie są pompy wielotłoczkowe, w których ruch czynnika roboczego wymuszany jest poprzez tłoki umieszczone w korpusie.

Pompy do gazów płynnych i paliw

Pompy do LPG oraz pompy przeznaczone do gazów płynnych stanowią bardzo dużą część naszej oferty, którą niezmiennie poszerzamy i doskonalimy. Każda proponowana przez nas pompa to solidność, niezawodność oraz imponująca wydajność, znakomicie sprawdzają się nawet w trudnych warunkach oraz w intensywnym użytkowaniu.

Każda proponowana przez nas pompa do gazu LPG lub paliwa tradycyjnego pozwala na realizację indywidualnych zadań, przy uwzględnieniu konkretnych wymagań i potrzeb Klienta. Pompy które sprzedajemy, poddawane są specjalnym testom na szczelność i wytrzymałość mechaniczną.