Kompensatory

Kompensator

Polecamy Państwu łączniki amortyzacyjne gwintowane wewnętrznie, kołnierzowe, ze stali węglowej i stali nierdzewnej. Proponujemy kompensatory gumowe i stalowe – mieszek kompensatora może być wykonany z elastomeru lub stali kwasoodpornej.

Znajdziesz u nas, m.in. łączniki gwintowane wewnętrznie oraz kołnierzowe, z przyłączami ze stali ocynkowanej. Oferowane przez nas elementy posiadają szeroki zakres średnic – od DN 1 do DN 24.

Oferta kompensatorów

Kompensatory drgań to elementy służące do tworzenia miejscowych połączeń elastycznych w rurociągach i sztywnych instalacjach w celu tzw. kompensacji. Dzięki nim można wyeliminować zagrożenia uszkodzenia rurociągu wynikające z naprężeń generowanych przez drgania lub odkształceń spowodowanych np. pulsowaniem ciśnienia w instalacji roboczej. Kompensatory to krótkie elastyczne łączniki ciśnieniowe wbudowywane w rurociągi i instalacje rurowe. W naszej ofercie posiadamy kompensatory m.in. firmy WAYNE DRESSER, SCHEIDT&BACHMANN, TOKHEIM QUANTUM, ADAST, BENNET, HELIX czy GILBARCO.

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z poszczególnymi produktami z naszej oferty!