Strona główna / Nowości w ofercie / Złącza camlock (kamlok)

Złącza camlock (kamlok)

W kategorii złączy Camlock (kamlok) oferujemy możliwość zakupu złącz różnego typu, wykonanych z aluminium, stali nierdzewnej, mosiądzu i polipropylenu. Złącza Camlock (kamlok) charakteryzują się prostą budową i obsługą, z tego powodu są niezawodne w użytkowaniu. Bardzo powszechnie wykorzystywane są jako złącza przeładunkowe, szczególnie w przemyśle petrochemicznym.

Złącze Camlock (kamlok) wyróżnia prosta budowa i obsługa – umożliwia ono szybkie i łatwe łączenie dwóch przewodów giętkich bądź jednego przewodu z przyłączem maszynowym. Złącza Camlock (kamlok) znajdują szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu, m.in. w budownictwie, przemyśle chemicznym, spożywczym, górnictwie, w instalacjach zaopatrujących w paliwo czy w podłączeniach zbiorników na różne płyny (woda, mleko, paliwa).

Złącza Camlock dostępne są w wersjach z gwintem wewnętrznym i zewnętrznym BSP, z końcówką do węża, z przyłączem kołnierzowym oraz jako zaślepki i adaptory. Ich ciśnienie robocze zależy od średnicy złącza oraz materiału, z jakiego zostały wykonane. 

Lista złączy Camlock (kamlok) które posiadamy w sprzedaży: