Strona główna / Nowości w ofercie / Nasza działalność podczas pandemii

Nasza działalność podczas pandemii

Drodzy Klienci! Jak wszyscy widzimy pandemia trwa już dłuższy czas, jednak abyście mogli bez przeszkód funkcjonować w nowej rzeczywistości, robimy co tylko można, aby działalność naszej firmy trwała nieprzerwanie.

Funkcjonujemy niezmiennie tak jak w normalnych warunkach, nie zmieniamy godzin pracy. Cały czas możecie przyjechać do każdego z naszych sklepów i bez żadnego problemu zakupić brakujące Wam części. Również nasze usługi serwisowe wykonujemy nieprzerwanie i w taki sam sposób jak zwykle.

Sklep internetowy

W warunkach pandemii wszędzie zwiększa się dostępność towarów i usług oferowanych przez firmy za pomocą internetu. Firma Prywatna Vega również oferuje bardzo dużą część swojego asortymentu, jeśli jednak nie znajdziecie Państwo jakiejś części na stronach naszego sklepu internetowego, to jeszcze nic straconego. Prosimy napisać do nas mail na adres vega@vega-rumia.pl lub po prostu zadzwońcie na jeden z naszych numerów telefonu: tel./fax: 58 671 21 84, tel./fax: 58 671 98 38, tel./fax: 601 219 371.

Staramy się w miarę naszych możliwości, coraz bardziej zwiększać ilość dostępnych produktów w sklepie, jednak ich ilość jest tak duża, że nie jesteśmy często w stanie zamieścić nawet części asortymentu danych produktów.

Nasza działalność podczas pandemii

Staramy się zachowywać wszelkie wymagane standardy sanitarne w sklepach stacjonarnych, jesteśmy na bieżąco z wszystkimi informacjami publikowanymi przez służby sanitarne. Zarówno nasi Klienci jak i pracownicy sklepu, są zabezpieczani w trakcie obsługi sprzedaży w należyty sposób. Każdy może do nas przyjechać i swobodnie załatwić swoje sprawy będąc pewnym, że wszystko przebiegnie szybko, sprawnie i przede wszystkim w bezpieczny sposób. Dostawa towaru do nas i jego wysyłka do Klientów odbywa się w izolowanej i zabezpieczonej części firmy, więc nie ma możliwości przedostania się wirusów czy bakterii do hali, w której aktualnie odbywa się nasza sprzedaż.

Mając na uwadze najwyższą staranność o Wasze i Nasze zdrowie, zapraszamy do odwiedzenia naszych placówek sklepowych.