Strona główna / Nowości w ofercie / Pompa do oleju napędowego Panther 72 PIUSI, wydajność 72 l/min – 230 V

Pompa do oleju napędowego Panther 72 PIUSI, wydajność 72 l/min – 230 V

Pompa PIUSI Panther 72

Pompa do oleju napędowego Panther 72 PIUSI, wydajność 72 l/min – 230 V

Pompa Panther do przesyłania oleju napędowego jest jednym z najlepszych produktów PIUSI. Elektryczna pompa transferowa oleju napędowego PIUSI Panther jest dostępna w wersjach 56, 72 i 90. Pompa do oleju napędowego Panther 72 została zaprojektowana i wykonana bezpośrednio przez zespół Piusi, aby spełnić wszystkie wymagania produktu o wysokiej wydajności i trwałości.

WŁAŚCIWOŚCI

Pompa do oleju napędowego ON Panther 72 jest wszechstronna i może być stosowana w różnych sektorach, w tym w motoryzacji, transporcie, rolnictwie, warsztacie i budownictwie. Wolumetryczna, rotacyjna, samozasysająca pompa łopatkowa Panther 72 ma bardzo dobre uszczelnienie i jest niezawodna nawet w niskich temperaturach. Dzięki solidnemu i odpornemu korpusowi jest łatwą w montażu pompą do tankowania oleju napędowego, odpowiednią do zastosowań w dozownikach oleju napędowego i stałych układach przenoszenia paliwa, a także do innych zastosowań przemysłowych.

Kompaktowa żeliwna konstrukcja sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla wysokiej wydajności i niezawodności.

GŁÓWNE CECHY

W zakresie pomp do tankowania oleju napędowego Panther 72 jest wyposażona w zawór obejściowy do precyzyjnej regulacji ilości przekazywanego przepływu podczas dozowania, z prędkością przepływu do 72 l / min. Pompa łopatkowa z wirnikiem ze spiekanej stali i łopatkami z żywicy acetalowej oraz silnik indukcyjny z aluminiową obudową sprawiają, że ta elektryczna pompa wysokoprężna nadaje się do zastosowań w cyklu ciągłym, do 30 minut, co daje produkt niezawodny i wysokiej jakości. Zabezpieczenie termiczne chroni ją przed przeciążeniem silnika. W pompie paliwa Panther 72 zastosowano przeciążeniowy zawór typu by-pass z silnikiem asynchronicznym, który zabezpiecza ją przed uszkodzeniem, tworząc obieg zamknięty w momencie gdy paliwo tłoczone przy użyciu pompy, z jakiegoś powodu przestanie być odbierane. Pompa może pracować w temperaturze od -20 st.C do +60 st. C, przy wilgotności do 90%.

Waga kompletnej pompy do oleju napędowego wynosi ok. 8,0 kg. Szerokość podstawy wynosi 100 mm, natomiast rozstaw otworów mocujących korpus wynosi 80 mm. W pompach Panther 72 zastosowano przyłącza do których montowane są 1 calowe flansze z gwintem wewnętrznym BSP. W pompie znajduje się również filtr siatkowy zabezpieczający przed drobnymi zanieczyszczeniami zawartymi niekiedy w paliwie np. pobranym z nieszczelnych lub zabrudzonych zbiorników.

Więcej o pompie dowiesz się na stronie producenta, firmy PIUSI.
Licznik do pompy znajdziesz również w naszym sklepie internetowym.

Zakupisz pompę w naszym sklepie internetowym.

Zobacz filmy: