Strona główna / Nowości w ofercie / Zwijadło do Adblue z wężem i pistoletem

Zwijadło do Adblue z wężem i pistoletem

Kompletne zwijadło do Adblue wraz z wężem SL 16 L=7,0 mb oraz pistoletem ZVA Adblue HV 4.0 Elaflex

Kompletne zwijadło do Adblue wraz z wężem SL 16 L=7,0 mb oraz pistoletem ZVA Adblue HV 4.0 Elaflex

W ostatnim czasie wprowadziliśmy do naszej oferty kompletne zwijadło do AdBlue, produkcji niemieckiej firmy Elaflex. W skład zestawu wchodzi mechanizm zwijania węża, wąż do tankowania typu SL 16 o długości 7 metrów oraz pistolet do tankowania typu ZVA AdBlue HV 4.0.

WŁAŚCIWOŚCI

● Mechanizm sprężynowy.

● Rama wykonana ze stali węglowej pokrytej farbą poliestrową (proszkowo)

● Wszystkie elementy stykające się z produktem wykonane ze stali nierdzewnej

● Wejście: gwint 1″ BSP męski

● Wyjście gwint 1″ BSP żeński

GŁÓWNE CECHY

Główne cechy zwijadła prezentujemy w tabeli i na rysunkach ulotki.

Kliknij tutaj aby pobrać naszą ulotkę: “Kompletne zwijadło do Adblue wraz z wężem SL 16 L=7,0 mb oraz pistoletem ZVA Adblue HV 4.0 Elaflex”

Zwijadła do węży ELAFLEX są dostarczane jako kompletny pakiet, w komplecie są węże, złączki i dysze.

Zwijacze węży “Compact Line T” z automatycznym systemem zwijania sprężynowego, używane do zwijania węży Elaflex do 8 mb max. DN 25. Ta konstrukcja ma wąską ramę o max. szerokość 320 mm i jest optymalna do montażu w ograniczonych przestrzeniach, np. mobilny sprzęt do tankowania lub szafki do tankowania. Aby zapewnić większą pojemność i właściwe rozłożenie spirali węża na bębnie, przyłącze OUT jest umieszczone na zewnątrz krążków zwijadła.
Nadaje się do szerokiej gamy mediów, np. benzyna, olej napędowy, paliwa lotnicze, roztwór mocznika (AdBlue®), detergenty, rozpuszczalniki, oleje, woda, gazy i inne. Na przykład: Slimline ‘SL’ 25 z ZVA 25 do stacjonarnego i mobilnego tankowania ciężkich pojazdów lub ZVA Adblue HV 4.0.

MATERIAŁY

Rama: dostępna ze stali węglowej malowanej proszkowo poliestrowo, odpornej na promieniowanie UV (na zamówienie: kataforeza lub cynkowana) lub ze stali nierdzewnej (AISI 304 lub AISI 316 L).
Części ruchome: dostępne ze stali węglowej lub nierdzewnej (AISI 304 lub AISI 316 L).
Przegub obrotowy: dostępny z ocynkowanej stali węglowej, mosiądzu lub stali nierdzewnej (AISI 303 / AISI 316 L), w wersji 90 ° lub prostej *).

Ciśnienie robocze do 200 bar *).
Zakres temperatur -40 ° do + 120 ° C *).

*) w zależności od materiałów

POZYCJE MONTAŻOWE

Zintegrowana płyta montażowa jest wyjmowana i pasuje do gładkich (poz. A) lub pionowych (poz. B) powierzchni. Płytę montażową można łatwo zamocować w odpowiednich otworach płyt bocznych.

Funkcje poszczególnych elementów

RĘKAW ANTY-KINKING (1)

Tuleja zapobiegająca zaginaniu jest przydatna, aby uniknąć załamania węża wokół dysku podczas montażu.

MECHANIZM ZATRZYMANIA BĘBNA (2)

Wszystkie bębny zwijane ze sprężyną są wyposażone w trwały ogranicznik bębna ze stali nierdzewnej lub stali FE 510 OR, aby uniknąć przypadkowego zwijania węża. Nie obciąża również operatora ciągłym ciągnięciem węża wbrew działaniu siły sprężyny.

PROWADNICA WĘŻA (3)

Statyczna prowadnica węża jest zintegrowana z ramą za pomocą wytrzymałych rolek z PVC lub stali nierdzewnej. Łożyska są bezobsługowe, samosmarujące. Prowadnica węża dla “Compact Line T” jest dostarczana standardowo w dolnej pozycji.

AKCESORIA

UCHWYT OBROTOWY DO MONTAŻU NA ŚCIANIE (4)

Wspornik obrotowy umożliwia podążanie bębna węża zgodnie z kierunkiem węża. Zapewnia łatwą obsługę i uporządkowane zwijanie węża.

WSPORNIK OBROTOWY DO PROSTEJ INSTALACJI (5)

Wspornik obrotowy nadaje się do obracania bębna węża w wymaganym kierunku. Stosowany jest do gładkiej powierzchni (poz. A) i umożliwia swobodny obrót szpuli na jej środkowym trzpieniu, umożliwiając obrót do 360°. Zintegrowany zamek umożliwia ustalenie kołowrotka w wybranej pozycji w krokach co 20°.

ZATRZYMANIE WĘŻA (6)

Bębny wężowe mogą być wyposażone w ogranicznik węża. Zapobiega całkowitemu nawinięciu węża i można go umieścić w dowolnym miejscu wzdłuż zespołu węża na wybraną długość węża. Kształt i wymiary mogą się różnić w zależności od średnicy węża.

Pobierz naszą ulotkę

Kompletne zwijadło do Adblue wraz z wężem SL 16 L=7,0 mb oraz pistoletem ZVA Adblue HV 4.0 Elaflex

Plik 4,9 Mb