O firmie Vega można powiedzieć, że zajmujemy się dostarczaniem części zamiennych do cystern i stacji paliw oraz stacji LPG.

Nasza firma powstała w 1993 roku jako odpowiedź rynku na zapotrzebowanie branży paliwowej na wysokiej jakości specjalistyczna armaturę. Odpowiadając na zapotrzebowanie, wprowadziliśmy do naszej oferty pełen asortyment wyposażenia niezbędnego przy przewozie materiałów niebezpiecznych. Dzięki bezpośrednim kontaktom z wiodącymi producentami światowymi, od początku zaoferowaliśmy najbardziej zaawansowane produkty po przystępnych cenach.

Zaufanie, które nam okazano, zawdzięczamy naszym największym atutom: gwarancji jakości i szybkości dostaw. Naszym Klientom udzielamy nieodpłatnie wszelkiej możliwej pomocy podczas realizacji zamówienia, znamy dokładnie cały asortyment którym dysponujemy, znamy zastosowanie tych części, posiadamy niezbędne certyfikaty, oferujemy pełen serwis.
Naszymi klientami są zarówno duże przedsiębiorstwa, rafinerie, Wojsko Polskie, jak i mniejsze, prywatne firmy dystrybucyjne, transportowe, budowlane. Zdobywane przez lata zaufanie Klientów zaowocowało tym, że w chwili obecnej obsługujemy ponad 8.000 Klientów.

Część naszego zaplecza magazynowego