Proponujemy skorzystanie z systemu szybkich i bezpiecznych płatności internetowych.

System płatności internetowych obsługiwany jest przez operatora płatności, firmę Autopay S.A., ul. Powstańców Warszawy 6, 81-718 Sopot.

Dostępne formy płatności:

Karty płatnicze:
* Visa
* Visa Electron
* Mastercard
* MasterCard Electronic
* Maestro

Płatności elektroniczne:
* BLIK
* Apple Pay
* Google Pay

Zwrotu płatności sprzedawca dokonuje przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył konsument, chyba że konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektroniczne lub kartą płatniczą – od dnia uznania rachunku bankowego Sprzedawcy.

Alternatywnym sposobem jest płatność za pobraniem, przy odbiorze u kuriera.

Płatności » https://www.vega-rumia.com.pl/platnosci/Operatorem płatności internetowych jest Autopay S.A., spółka została zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ VIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr 0000320590, NIP 585-13-51-185, REGON 191781561. Kapitał zakładowy wynosi 2 205 500 złotych (wpłacony w całości).

800x132-bank+pay

Ochrona danych osobowych

Dane osobowe Kupującego podlegają ochronie zgodnie z Polityką Prywatności sklepu internetowego firmy VEGA. Dane podane w formularzach mogą być przekazane podmiotom technicznie realizującym niektóre usługi – w szczególności dotyczy to przekazywania informacji o adresie wysyłki do podmiotów dokonujących zakupów, serwisów obsługujących płatności lub też innych podmiotów, z którymi Operator Serwisu w tym zakresie współpracuje.