Reduktor Elafix 40 AdBlue

Reduktor ELAFIX 40 AdBlue do pistoletów ZVA HV Adblue Elaflex, to magnetyczny adapter zbiornika pojazdu do montażu, w szyjce wlewu zbiornika pojazdu, aby umożliwić bezpieczne i swobodne tankowanie roztworu mocznika. ELAFIX 40 jest mocowany przez producenta pojazdu w odpowiedniej szyjce wlewu w nowych pojazdach, jeśli jednak posiadamy pojazd bez takiego reduktora, to należy go zamontować.

Reduktor ELAFIX 40 AdBlue to proste i niedrogie urządzenie zapobiegające niepożądanemu zmieszaniu AdBlue z innymi paliwami. Nie pasuje do wlewów innych niż AdBlue.

Zdefiniowane pole magnetyczne w szyjce wlewu otwiera przełącznik magnetyczny w rurze wylotowej, tym samym umożliwiając przepływ płynu. Nie można również napełnić zbiornika AdBlue paliwem, ponieważ przewody benzyny i oleju napędowego nie pasują do adaptera magnesu ELAFIX 40. Dodatkowo, 19 mm identyfikator adaptera magnetycznego zapobiega dopasowywaniu się dysz wysokoprężnych do punktu napełniania, aby zapobiec niedopełnieniu również w drugą stronę.

Dane techniczne:

• zgodny z ISO 22241-4
• materiał wykonania: korpus POM, komorowy magnes pierścieniowy
• waga 65 g.

Kupuję ten reduktor!

ZOBACZ TEŻ PODOBNE CZĘŚCI

REDUKTOR ANTI-SIPHON

GNIAZDO GRZYBKA

KAPSEL INFORMACYJNY

TRZPIEŃ Z USZCZELKĄ

NALEWAK ADBLUE

WYLEWKA ER 041

OSŁONA WYLEWKI

RĘKOJEŚĆ NALEWAKA