Złącze obrotowe 2 1/2″ GW SS – Guillemin

Złącze obrotowe 2 1/2″ GW SS – Guillemin

172,20     140,00  netto

Złącze obrotowe 2½” GW Stal nierdzewna – GUILLEMIN.

Gwint wewnętrzny 2 1/2″

Wykonanie: stal nierdzewna.

Brak w magazynie

Złącze obrotowe 2½” GW Stal nierdzewna – GUILLEMIN

Złącza GUILLEMIN posiadają symetryczną budowę części przyłączeniowej, występują w rozmiarach od 3/4″ (DN20) do 6″ (DN150). Posiadają dwa zaczepy i obrotowy pierścień ryglujący, najczęściej stosowane do pracy pod ciśnieniem lub ssawnej, do przesyłu cieczy oraz substancji stałych takich jak proszki i granulaty. Wykonywane z aluminium z uszczelkami z gumy NBR lub w wersji ze stali kwasoodpornej i uszczelkami z vitonu. Nie nadają się do pary wodnej i płynnych gazów.

Identyczne połówki złącza z dwoma zaczepami są łączone poprzez ich przyłożenie uszczelkami do siebie a następnie obrót obu pierścieni ryglujących tak, aby się zaczepiły o siebie. Do dociągnięcia połączenia należy użyć klucza hakowego.

Dane techniczne:

  • materiał wykonania stal kwasoodporna z uszczelnieniem z vitonu
  • ciśnienie robocze 16 bar
  • temperatura pracy:
    od -10°C do +80°C (aluminium, uszczelnienie biała guma NBR)
    od -10°C do +180°C (stal AISI 316, uszczelnienie czarna guma FKM – viton)
  • norma EN 14420-8 / NF E 29572.

Dodatkowe informacje

Producent

Jeśli masz wątpliwości lub potrzebujesz pomocy, zapraszamy do rozmowy z naszym handlowcem:

tel. kom.: 601 219 371


Możesz również zadać swoje pytanie przez zamieszczony poniżej formularz kontaktowy.

Zapytanie o produkt

Firma Vega powstała w 1993 roku i od tamtej pory zajmujemy się dostarczaniem części zamiennych do cystern i stacji paliw oraz stacji tankowania LPG, posiadamy pełen asortyment wyposażenia niezbędnego przy przewozie materiałów niebezpiecznych.



W naszym sklepie rozumiemy, jak ważne jest zapewnienie sprawnego działania sprzętu. Dlatego oferujemy szeroką gamę części zamiennych, które są kompatybilne ze wszystkimi typami autocystern i stacji tankowania paliw. Nasz przyjazny i kompetentny personel jest zawsze pod ręką, aby pomóc Ci znaleźć odpowiednią część do Twoich potrzeb.

Kupując u nas masz pewność, że otrzymujesz części zamienne najlepszej jakości w konkurencyjnych cenach. Oferujemy również szybką i niezawodną wysyłkę, dzięki czemu możesz jak najszybciej uruchomić swój sprzęt.

Posiadamy niezbędne certyfikaty i pozwolenia, stosujemy normy ISO. Jeśli nie znajdziesz u nas szukanej części, zadzwoń lub napisz do nas! Pomożemy Ci znaleźć właściwe rozwiązanie!

TOP