Złącze obrotowe 2″ GW SS – Guillemin

Złącze obrotowe 2″ GW SS – Guillemin

141,45     115,00  netto

Złącze obrotowe 2″ GW Stal nierdzewna – Francuskie GUILLEMIN.

Gwint wewnętrzny 2″

Wykonanie: stal nierdzewna.

Złącze obrotowe 2″ GW Stal nierdzewna – GUILLEMIN

Złącza GUILLEMIN posiadają symetryczną budowę części przyłączeniowej, występują w rozmiarach od 3/4″ (DN20) do 6″ (DN150). Posiadają dwa zaczepy i obrotowy pierścień ryglujący, najczęściej stosowane do pracy pod ciśnieniem lub ssawnej, do przesyłu cieczy oraz substancji stałych takich jak proszki i granulaty. Wykonywane z aluminium z uszczelkami z gumy NBR lub w wersji ze stali kwasoodpornej i uszczelkami z vitonu. Nie nadają się do pary wodnej i płynnych gazów.

Identyczne połówki złącza z dwoma zaczepami są łączone poprzez ich przyłożenie uszczelkami do siebie a następnie obrót obu pierścieni ryglujących tak, aby się zaczepiły o siebie. Do dociągnięcia połączenia należy użyć klucza hakowego.

Dane techniczne:

  • materiał wykonania stal kwasoodporna z uszczelnieniem z vitonu
  • ciśnienie robocze 16 bar
  • temperatura pracy:
    od -10°C do +80°C (aluminium, uszczelnienie biała guma NBR)
    od -10°C do +180°C (stal AISI 316, uszczelnienie czarna guma FKM – viton)
  • norma EN 14420-8 / NF E 29572.

Dodatkowe informacje

Producent

Jeśli masz wątpliwości lub potrzebujesz pomocy, zapraszamy do rozmowy z naszym handlowcem:

tel. kom.: 601 219 371


Możesz również zadać swoje pytanie przez zamieszczony poniżej formularz kontaktowy.

Zapytanie o produkt

Firma Vega powstała w 1993 roku i od tamtej pory zajmujemy się dostarczaniem części zamiennych do cystern i stacji paliw oraz stacji tankowania LPG, posiadamy pełen asortyment wyposażenia niezbędnego przy przewozie materiałów niebezpiecznych.W naszym sklepie rozumiemy, jak ważne jest zapewnienie sprawnego działania sprzętu. Dlatego oferujemy szeroką gamę części zamiennych, które są kompatybilne ze wszystkimi typami autocystern i stacji tankowania paliw. Nasz przyjazny i kompetentny personel jest zawsze pod ręką, aby pomóc Ci znaleźć odpowiednią część do Twoich potrzeb.

Kupując u nas masz pewność, że otrzymujesz części zamienne najlepszej jakości w konkurencyjnych cenach. Oferujemy również szybką i niezawodną wysyłkę, dzięki czemu możesz jak najszybciej uruchomić swój sprzęt.

Posiadamy niezbędne certyfikaty i pozwolenia, stosujemy normy ISO. Jeśli nie znajdziesz u nas szukanej części, zadzwoń lub napisz do nas! Pomożemy Ci znaleźć właściwe rozwiązanie!

TOP

X